Loader
Hakkımızda
266
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-266,bridge-core-3.0.2,qode-quick-links-1.0,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.4,,qode-page-loading-effect-enabled,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7832
Altai Yapı Hakkımızda Resim

30 yılı aşkın süredir sektörde hizmet veren Yalçın Havuz Su Arıtma San. Tic. Ltd. Şti. firmasının desteği ve bünyesine kattığı mimar, mühendis kadrolarıyla başta Spor Tesisleri, Sosyal Tesisler ve  Spa & Wellness Projeleri olmak üzere , tüm mekanlarının proje, detay ve uygulama işlerini de konu alan firmamız 2013 yılında kurulmuştur.

Geçmişin tecrübesini günümüz teknolojisi, kalitesi ve beğenileri ile harmanlayarak, müşteri odaklı hizmet vermeyi amaç edinen firmamız bu sürede birçok yeni projeye imza atmıştır. Projelerimizi tasarlarken, hem yatırımcı, hem işletmeci , hem de kullanıcı gibi düşünür, bu sayede minimum maliyet ve maksimum verim ile çalışabilecek projeleri oluşturmayı hedefleriz. Böylelikle çok daha mükemmel tasarımları değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Firmamız, 2014 yılından beri üretimi Portekiz’de yapılan Kerion marka porselen mozaik ve seramiklerin, Türkiye başta olmak üzere Avrupa, Asya ve  Orta Doğu’da bir çok ülkenin de genel distribütörlüğünü yürütmektedir.